امتیاز : 5 (3 رای)
کارمند امتیاز آور برق

کارمند امتیاز آور برق

کارمندامتیاز آور برق نقش موثری در روند جذب امتیاز و ارتقا رتبه برای شرکت های مشاور و پیمانکار که در حوزه های نیرو، تأسیسات، نفت و گاز و صنعت و معدن فعالیت می کنند را به عهده دارد، امروزه به دلیل اهمیت زمان؛ شرکت ها صرفاً جهت کاهش اتلاف وقت به دنبال جذب کارمند امتیاز آور برق هستند زیرا کارمند امتیاز آور برق به دلیل دارا بودن سابقه کاری و بیمه در پشیبرد اهداف شرکت برای ارتقا رتبه نقش مهمی دارد، موسسه حقوقی پارسه با بیش از دو دهه سابقه درخشان در تمامی حوزه های حقوقی با توجه به سطح نیاز شرکت های متقاضی ارتقا رتبه اقدام به خدمات تضمینی جذب معرفی و استخدام کارمند امتیاز آور برق می نماید، پارسه برای رفاه حال متقاضیان گرامی نسبت به معتبر بودن افراد متقاضی جهت همکاری در امور جذب کارمند امتیاز آور برق و همین طور شرکت های خواستار جذب کارمند امتیاز آور برق همواره تمامی توان را در میان نهاده تا فضای امن و تضمین شده را برای ایشان فراهم آورد، لذا شما متقاضیان ارجمند می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان هر آنچه درباره جذب کارمند امتیاز آور برق نیاز دارید با تلفن 02122883230 در تماس باشید.

دلایل اهمیت رتبه بندی شرکت ها

• شرکت ها برای شرکت در مناقصات دولتی حتماً باید دارای رتبه بندی باشند.
• سرمایه گذاران با اطلاع کامل از نوع رتبه شرکت ها و توان فنی و مالی آن ها می توانند برای محمول کردن امور اجرایی پروژه خود تصمیم بهتری اتخاذ نمایند.
• رتبه بندی شرکت ها در حوزه های مختلف فعالیتشان نمایانگر وضعیت شرکت های مختلف نسبت به رقبا و همچنین معیاری برای سنجش نقاط ضعت و قوتشان است.
• هر شرکتی برای عقد قرارداد با شرکت ها و سازمان های دولتی به رتبه بندی نیاز دارد، برای تشریح بیشتر میتوان گفت سازمان های دولتی نمی توانندد با شرکت هایی که فاقد رتبه بندی هستند عقد قرارداد بنمایند.
برای شرکت های پیمانکاری،5 گرید کلی تعریف می شود که بالاترین رتبه، رتبه ی 1 و پایین ترین رتبه،رتبه 5 می باشد و شرکت های مهندسی مشاور در 3 گرید کلی رتبه بندی می شوند که بالاترین رتبه،رتبه ی 1 و پایین ترین رتبه،رتبه ی 3 می باشد.

محاسن جذب کارمند امتیار آور برق در ارتقا رتبه

جذب کارمند امتیاز آور برای شرکت موجب افزایش امتیاز آن شرکت شده و در نهایت منجر به ارتقا رتبه شرکت خواهد شد، لازم به ذکر است که رتبه بندی معیاریست برای سنجش صلاحیت و تضمین کیفیت و کمیت شرکت ها در ارائه خدمات و عقد قرار داد.
شرایط تأثیر گذار در رتبه بندی شرکت ها
• مقدار جذب مهندسی که یک شرکت در درست دارد و میزان سابقه کار آنها نیز بسیار مهم است .
• میزان سابقه کار یک شرکت و مبالغ کل قراردادهایی که انجام شده چه دولتی و چه خصوصی .
• قدرت مالی یک شرکت که معمولاً بر طبق اظهارنامه مالیاتی آخرین سال مالی شرکت متقاضی رتبه محاسبه و بررسی می شود .

شرایط اختصاصی کارمند امتیاز آور برق

• بررسی مدارک تحصیلی نیروی امتیاز آور و نحوه امتیاز آوری بر اساس مدرک که حتما باید طبق آخرین اصلاحیه آیین نامه و وحدت رویه باشد.
• نیروی امتیاز آور حتما باید ۳۶ ماه سابقه مفید در چهار سال اخیر در یک رشته پیمانکاری داشته باشد.
• گواهی کار های مربوطه در یک رشته پیمانکاری و با ذکر سمت اجرایی (کارشناس اجرایی) و زمینه کاری باشد.
• سوابق کاری برای ۱۵ سال اخیر قابل استفاده می باشد و گواهی کارهای مربوطه در صورت نیاز باید دریافت گردد.
• نیروی امتیاز آور در هیچ شرکت دیگر نباید مدیر عامل باشد.
• نیروی امتیاز آور در هیچ شرکت دیگری نباید امتیاز آور باشد.
• دریافت حداقل دوسری کپی برابر اصل محضری مدارک هویتی.

شرایط عمومی کارمند امتیاز آور برق

• داشتن کارت پایان خدمت برای آقایان الزامی خواهد بود.
• داشتن حداقل سه سال بیمه تامین اجتماعی بعد از اخذ مدرک
• واجدین شرایط می بایست استخدام رسمی دولت نباشند.
برای دریافت خدمات تخصصی حقوقی در تمام حوزه ها به خصوص جذب کارمند امتیاز آور برق با موسسه حقوقی پراسه به شماره تلفن 02122883230 در ارتباط باشید.

امتیاز کاربران
5 5 3
پرسش از کاربران در رابطه با مطلب :
کارمند امتیاز آور برق

Filtered HTML

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
حروف موجود در تصویر را وارد نمایید.
مطالب مرتبط :

کارمند امتیاز آور معماری

کارمند امتیاز آور معماری امروزه اکثر شرکت های پیمانکاری و مشاوره در نظر دارند رتبه و امتیاز مجموعه خود را به حد انتظار و قابل توجهی برسانند، از این رو برای جذب پرسنل امتیاز آور جهت اخذ رتبه مطلوب اقدام می نمایند، کارمند امتیاز آور معماری از آن دسته پرسنل امتیار آوری است که متقاضیان خاص خود را دارد، افرادی که مدارج تحصیلی و دانشگاهی خود را در رشته معماری طی کرده اند و دارای یک سری شرایط خاص و قابل توجه هستند می توانند به عنوان کارمند امتیاز آور مع...


آخرین تغییر : 11/08/2017 - 18:10

کارمند امتیاز آور عمران

کارمند امتیاز آور عمران از عوامل موثر برای بالا رفتن امتیاز شرکت ها راه، ساختمان، آب و ... جهت اخذ رتبه مورد نظرشان جذب کارمند امتیاز آور عمران است، این شرکت ها برای جذب کارمند امتیاز آور عمران به دنبال مجموعه ها و یا افراد معتبر در این زمینه هستند، جذب کارمند امتیاز آور عمران یکی از خدمات تخصصی موسسه حقوقی پارسه می باشد؛ زیرا امتیاز هیات مدیره و پرسنل در شرکت های پیمانکاری و مشاوره یکی از موارد ضروری جهت اخذ رتبه است، لازم به ذکر است موسسه حق...


آخرین تغییر : 11/07/2017 - 21:00

تامین مهندس

تامین مهندس جهت رتبه بندی پیمانکاران به عنوان یکی از خدمات موسسه پارسه در نظر گرفته شده است زیرا امتیاز هیات مدیره و پرسنل در شرکت یکی از موارد لازم و ضروری در بررسی جهت اخذ رتبه می باشد .شرکت ثبت پارسه برای تامین نیروی مهندس و امتیاز آور شرکت های متقاضی اخذ رتبه، اقدام به جذب مهندسین با سابقه و بی سابقه در تمامی رشته های کشاورزی، آب، صنعت و معدن، معماری، عمران ، برق ، مکانیک ، مهندسی شیمی ، زمین شناسی ،مواد ، نفت و . . .کرده است. مهندسین گرامی...


آخرین تغییر : 11/08/2017 - 23:54

کارمند امتیاز آور برق

کارمند امتیاز آور برق کارمندامتیاز آور برق نقش موثری در روند جذب امتیاز و ارتقا رتبه برای شرکت های مشاور و پیمانکار که در حوزه های نیرو، تأسیسات، نفت و گاز و صنعت و معدن فعالیت می کنند را به عهده دارد، امروزه به دلیل اهمیت زمان؛ شرکت ها صرفاً جهت کاهش اتلاف وقت به دنبال جذب کارمند امتیاز آور برق هستند زیرا کارمند امتیاز آور برق به دلیل دارا بودن سابقه کاری و بیمه در پشیبرد اهداف شرکت برای ارتقا رتبه نقش مهمی دارد، موسسه حقوقی پارسه با بیش از دو د...


آخرین تغییر : 11/07/2017 - 19:08

جذب مهندس

جذب مهندس امروزه رتبه بندی و اخذ رتبه برای شرکت های مشاوره و پیمانکاری بسیار حائض اهمیت است، اغلب اشخاص حقیقی و حقوقی به دنبال رفع ابهامات و همچینین دریافت خدمات تضمینی در زمینه جذب مهندس برای رتبه بندی شرکت خود هستند؛ موسسه حقوقی پارسه خدمات جذب مهندس را به عنوان یک زیر گروه از گستره خدمات حرفه ای خود بصورت تضمینی به شرکت ها ارائه می دهد، برای پاسخ به چرایی اهمیت جذب مهندس برای شرکت ها باید اذعان کرد، امتیاز هیأت مدیره و پرسنل در شرکت ها یکی از...


آخرین تغییر : 11/08/2017 - 19:09