رای ثبت نشده !
افزایش سرمایه شرکت

هنگامی که شرکت احتیاج به نقدینگی برای توسعه فعالیت ها و گسترش خدمات خود به منابع مالی جدید و بیشتری نیاز خواهد داشت بنابراین هیات مدیره پیشنهاد افزایش سرمایه را در یک جلسه مجمع عمومی فوق العاده می دهد که این پیشنهاد در حضور سهامداران شرکت مورد بررسی قرار می گیرد و سپس رای گیری انجام می شود تا سرمایه شرکت افزایش یابد.

مهرا ثبت با دارا بودن تیم تخصصی در زمینه افزایش سرمایه انواع شرکتها شما را در این زمینه راهنمایی می کند. کافیست قبل از هر اقدامی با شماره تلفن 9-02188205497 سامانه تخصصی مشاوره آنلاین مهرا ثبت تماس بگیرید.

به صورت کلی افزایش سرمایه از سه روش قابل انجام می باشد. روش اول از محل اندوخته سالهای گذشته، روش دوم آورده نقدی و مطالبات در قالب حق تقدم و روش سوم از صرف سهام

در مرحله اول هیات مدیره شرکت یک طرح توجیهی افزایش سرمایه را برای ارائه در مجمع فوق العاده آماده می کند و سپس اجازه برگزاری مجمع فوق العاده را از سازمان بورس و اوراق بهادار می گیرد در مرحله بعدی اقدام به درج آگهی می کند تا از این طریق کلیه سهامداران شرکت را به مشارکت در تصمیم گیری دعوت کند.

نماد شرکت با درج این آگهی بسته می شود و کلیه معاملات بر روی سهام این شرکت متوقف می شود ، سپس گزارش هیات مدیره مبنی بر نحوه و محل افزایش سرمایه خوانده می شود و به تصویب اعضای حاضر در جلسه می رسد.

امتیاز کاربران
5 5 0
پرسش از کاربران در رابطه با مطلب :
افزایش سرمایه شرکت

Filtered HTML

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
حروف موجود در تصویر را وارد نمایید.
مطالب مرتبط :