ثبت برند در مشهد

شهر مشهد قطب صنعتی شرق ایران است و در شهر مشهد کارخانجات و شرکت های صنعتی فراوانی وجود دارد و همچنین به دلیل وجود جاذبه های تاریخی، مذهبی و فرهنگی در مشهد این شهر به یک مکان پرتردد و توریستی تبدیل شده است بنابراین با توجه به بازار رقابتی که در مشهد وجود دارد بسیاری به دنبال چاره ای برای جلوگیری از سو استفاده از نام تجاری (برند) خود هستند در نتیجه تنها راه حل و جلوگیری از سو استفاده ثبت برند در مشهد خواهد بود در واقع فقط با ثبت برند مالکیت ان را به دست خواهی آورد در حال حاضر ثبت برند برند تنها در اداره مالکیت صنعتی واقع در تهران امکان پذیر خواهد بود اما شرکت هایی در مشهد وجود دارند که این امر را برای شما میسر خواهند کرد. ثبت برند خود را به موسسه حقوقی پارسه بسپارید. جهت ثبت برند داشتن مجوز فعالیت الزامی میباشد.

واژه برند در جامعه ما و زبان فارسی به محصول یا خدمتی گفته می‌شود که اعتبار و ارزش اجتماعی داشته باشد. در واقع برندهای دلخواه آنهایی هستند که دارای ماهیت و قدرت اجتماعی بالایی بوده و افراد نسبت به آنها حس مالکیت داشته باشند.

پس یکی از مهمترین وظایف هر شرکت، پیدا کردن راه برای جلب توجه و وفاداری مشتری است. از جمله خصوصیات یک برند معروف می‌توان به جذابیت، الهام بخش بودن، تک بودن، تناسب، جایگاه و.... اشاره کرد.

از نظر مصرف‌کننده خرید از یک برند یعنی: کیفیت بالا ، خطر پذیری کمتر ، منشا یک محصول ، عهد با تولید کننده ، هزینه پرس و جوی کمتر ، سپردن مسئولیت به تولید کننده، وسیله‌ای نمادین برای اظهار شخصیت و.......

اولین قدم در تجارت اعتماد است و علامت تجاری به وسیله برند سازی به این اعتماد و تعهد شتاب می‌بخشد.

هدف از ثبت برند چیست؟

امتیاز کاربران
5 5 7
مطالب مرتبط :