رای ثبت نشده !
ثبت شرکت رایگان, ثبت شرکت ارزان

هزینه های واقعی ثبت شرکت

اگر بخواهیم شرکتی را رایگان یا ارزان ثبت نماییم، باید بگوییم هیچ ارزانی بی دلیل نیست. به طور کلی اگر مراحل ثبت شرکت را مورد بررسی قرار دهیم، به این نتیجه خواهیم رسید که هزینه های واریزی به علاوه سرمایه اولیه ثبت یک شرکت هزینه آنچنانی ندارد. اما این فقط یک سری هزینه های مربوط به واریزی های رسمی ثبت یک شرکت می باشد.

هزینه های ثبت شرکت سهامی خاص و مسئولیت محدود :

حق الثبت و حق الدرج ثبت شرکت سهامی خاص به علاوه حق وکالت وکیل پرونده ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت ها ۷۰۰ هزار تومان است. ولی انجام دقیق و کیفیت ثبت، هر یک هزینه های متفاوتی دارد که به عنوان دستمزد موسسات ثبت شرکت ( مانند مهر ثبت) محسوب می شود.

هزینه های فوق برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود ۶۰۰ هزار تومان است

ثبت شرکت ارزان یا گران ؟؟؟

مسلما هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در زمان کوتاه تر و پشتیبانی بعد از ثبت شرکت بدون هیچ نگرانی، هزینه بیشتری نسبت به ثبت شرکت بدون پشتیبانی میباشد. لذا به کلیه متقاضیان ثبت شرکت توصیه می شود نسبت به هزینه ها حساس باشند زیرا که هر ارزانی دلیل بر سود اندک نیست، بلکه در بسیاری مواقع علت فرار از امور بعد از ثبت و عدم احترام به زمان مشتری می باشد.

بهترین و منصفانه ترین دستمزد ها برای ثبت شرکت سهامی خاص و یا شرکت با مسئولیت محدود معمولا بین ۷۰۰ هزار تا ۱ میلیون تومان می باشد که با توجه به کاهش زمان ثبت ، مبلغ فوق افزایش می یابد.

اگر بخواهیم این شعار را به کار ثبت شرکت ها ربط دهیم، می توانیم به این امر اشاره کنیم که باید نگران ثبت شرکت خود باشیم و با کمی دقت و پرداخت هزینه بیشتر این نگرانی را برطرف نماییم و گامی محکم برای آغاز کسب و کار خود برداریم.

نکته : اصولا کار خدماتی بدین گونه است که بعد از پرداخت هزینه ها، صفر تا صد کار را از مجری انتظار داریم. پس به این نکته توجه داشته باشید که موسسه ای که خدمات ثبت شرکت یا ثبت برند برایتان انجام می دهد، صفر تا صد کار را بپذیرد و تضمین نماید امور را به شکل صحیح و اصولی انجام می دهد.

مهر ثبت هم سود منطقی را خواستار است هم رضایت دائمی مشتریان خود را.

امتیاز کاربران
5 5 0
پرسش از کاربران در رابطه با مطلب :
ثبت شرکت رایگان, ثبت شرکت ارزان

Filtered HTML

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
حروف موجود در تصویر را وارد نمایید.
مطالب مرتبط :