رای ثبت نشده !
ثبت شرکت و اخذ ایزو ۹۰۰۱

بعد از ثبت شرکت و راه افتادن کسب و کار معمولا یک یا چند ایزو برای شرکت گرفته می شود. از معروف ترین ایزوها می توان به ایزو ۹۰۰۱ اشاره کرد. داشتن این ایزو به منزله عبور از مرحله ممیزی علمی می باشد که سازمان گواهی دهنده اعمال می کند. مشتریان با شرکت هایی حاضر به معامله می باشند که ایزو ۹۰۰۱ را داشته باشند با داشتن این ایزو می توانید درباره این موفقیت به تبلیغ بپردازید که این شرکت ثبت شده در این مدت قادر به اخذ ایزو ۹۰۰۱ شده است. یک فدراسیون جهانی شامل سازمان های استاندارد در سال ۱۹۴۶ با حضور ۱۲۵ عضو تشکیل شد و ایزو به معنای ” مساوی و همگون” را ابداع کردند که هر شرکتی که موفق به گرفتن ایزو شد به این معنا می باشد که دارای الزاماتی برای درک و اجرا در راستای برآورده سازی کامل خواسته ها و الزامات مشتریان از طریق تولید و ارائه خمات با کیفیت می باشد این مطلب همان مشتری مداری می باشد. در حقیقت ایزو ۹۰۰۱، طراحی، توسعه، تولید، نصب و ارائه خدمات می باشد. شما با داشتن ایزو ۹۰۰۱ ادای این مطلب می کنید که  هر آنچه این شرکت تولید می کند دارای کیفیت است. کیفیت یعنی آنچه که طبق الزامات مشتری کار کند به عبارت دیگر یعنی تعداد شکایات کمتر و رسیدگی بهتر به آنها. داشتن ایزو ۹۰۰۱ برای شرکت ثبت شده، ایجاد فرهنگ حرفه ای و ارتقای روحیه کارمندان می باشد. اخذ ایزو ۹۰۰۱ برای یک شرکت ثبت شده باعث بهبود کارایی کارمندان، کاهش ضایعات شرکت و صرفه جویی مالی برای شرکت ثبت شده می باشد. ضایعات یعنی پولی که برای همیشه شرکت از دست بدهد که ناشی از کیفیت ضعیف و ناکارآمدی می باشد، نا کارآمدی از پروسه های ناپایدار و متغییر حاصل می گردد. بنابراین باید تغییرات را تا حدالامکان کاهش داد تا پول بیشتری عاید شرکت ثبت شده شود.

یکی از فواید داشتن ایزو ۹۰۰۱ برای شرکت ثبت شده دستیابی به اعتبارکیفی بین المللی می باشد. به  طور کلی ایزو ۹۰۰۱ یک استاندارد جهانی می باشد که توسط سازمان استاندارد بین المللی ISO نظارت می شود.ایزو ۹۰۰۱ توسط یک ملیون شرکت ثبت شده در سراسر دنیا استفاده می شود و یک ایزو رایج برای جذب مشتری می باشد و به منزله داشتن کیفیت محصولات و مشتری مداری می باشد.

برای  اخذ ایزو از ثبت شرکت مهرا ثبت به راحتی می توانید پس از سه مرحله ایزو مورد نظر خود را اخذ نمایید. در مرحله اول شما با بررسی انواع ایزو ها و حوزه فعالیت شرکت و بهره گیری از راهنمایی مشاور خود در مهرا ثبت، ایزوی مورد نظر خود را انتخاب می کنید. برای تماس با مشاوران مهرا ثبت کافیست با شماره تلفن 9-02188205497 تماس حاصل فرمایید تا مشاوران ثبت شرکت مهرا ثبت شما را در این زمینه یاری نمایند. در مرحله دوم مشاور شما بسته به نوع ایزو انتخابی شما فرم های مربوطه را در اختیار شما قرار می دهد که شما باید آنها را تکمیل کرده و به مشاور خود تحویل دهید.  در ضمن مدارکی نیز مربوط به شرکت از طرف مشاور به شما اعلام می شود که باید آنها را نیز تهیه کرده وبه مشاورتان تحویل دهید. در مرحله سوم مشاورتان تمامی اطلاعات پر شده در فرم ها را با مدارک تطبیق می دهد و اگر مغایرت نداشت به شما اعلام می کند که ظرف مدت دو هفته ایزوی درخواستی به شما ارسال می گردد.

تمامی گواهینامه های ایزو دارای ۳ سال اعتبار می باشد که در طی این مدت ۱ الی ۲ بار در سال با توجه به سیاست های شرکت گواهی دهنده برای انجام ممیزی های مراقبتی برگزار می شود.

امتیاز کاربران
5 5 0
پرسش از کاربران در رابطه با مطلب :
ثبت شرکت و اخذ ایزو ۹۰۰۱

Filtered HTML

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
حروف موجود در تصویر را وارد نمایید.
مطالب مرتبط :