تامین مهندس از خدمات تخصصی موسسه حقوقی پارسه با بیش از دو دهه حضور پر افتخار میباشد - مشاوره رایگان از طریق ۰۲۱۲۲۸۸۳۲۳۰

تامین مهندس

تامین مهندس جهت رتبه بندی پیمانکاران به عنوان یکی از خدمات موسسه پارسه در نظر گرفته شده است زیرا امتیاز هیات مدیره و پرسنل در شرکت یکی از موارد لازم و ضروری در بررسی جهت اخذ رتبه می باشد .شرکت ثبت پارسه برای تامین نیروی مهندس و امتیاز آور شرکت های متقاضی اخذ رتبه، اقدام به جذب مهندسین با سابقه و بی سابقه در تمامی رشته های کشاورزی، آب، صنعت و معدن، معماری، عمران ، برق ، مکانیک ، مهندسی شیمی ، زمین شناسی ،مواد ، نفت و . . .کرده است. مهندسین گرامی جهت تامین مهندس میتوانند با کارشناسان در رابطه با تامین مهندس مشورت نمایند و اطلاعات بیشتری کسب نمایند.

ما سعی نموده ایم برای رفع این مشکل متاقاضیان را در تامین مهندس جهت رتبه بندی پیمانکاران یاری کنیم و به صورت تخصصی این مشکل را برطرف بنماییم در راستای تامین مهندس شرکت های متقاضی جهت اخذ رتبه و تامین مهندس نیز میتوانند با ما تماس بگیرند تا کارشناسان در اسرع وقت جهت تامین مهندس اقدامات لازم را انجام دهند.

عوامل ذیل در رتبه بندی پیمانکارها تاثیر به سزایی دارد:

1- مقدار تامین مهندسی که یک شرکت در درست دارد که میزان سابقه کار آنها نیز بسیار مهم است .

2- میزان سابقه کار یک شرکت ومبالغ کل قراردادهایی که انجام شده چه دولتی و چه خصوصی .

3- قدرت مالی یک شرکت که معمولا بر طبق اظهارنامه مالیاتی آخرین سال مالی شرکت متقاضی رتبه محاسبه و بررسی می شود .

امتیاز کاربران
5 5 5
مطالب مرتبط :
کارمند امتیازآور

کارمند امتیازآور

کارمند امتیازآور. سوالی تازه برای افرادی که کمتر از رمز و راز درامدزایی و ارتقای رتبه شرکتهای بزرگ مشاور و پیمانکار با خبر هستند، پرسش اصلی این است: کارمند امتیازآور چه کسی است و چه مشخصاتی دارد؟
کارمند امتیازآور، یک کارمند معمولی نیست، او کارمندی است که به لحاظ مدرک تحصیلی و سوابق کاری دارای سبقه و درجه است، سبقه ای که برای شرکتهای پیمانکار، مشاور و انفورماتیک امتیازاتی به ارمغان می اورد، این امتیازات همان امتیازاتی هستند که به این شرکتها کمک می کند که از رتبه ای به رتبه دیگر ارتقا بیابند.
رتبه بندی شرکتها، براساس نوع آنها انجام می شود؛ شرکت های پیمانکاری از رتبه 5 تا 1 رتبه بندی می شوند اما شرکت های مشاور از رتبه 3 تا 1 رتبه بندی می شوند.
کارمند امتیازآور دارای امتیاز تحصیلی در یکی از رشته های هفت گانه مهندسی است که این امتیاز با ضریب دو محاسبه می شود.
نداشتن امتیازات لازم برای رتبه بعدی، موجب می شود شرکتی که امتیاز پرسنل و هیئت مدیره اش به حد نصاب لازم نرسیده برای عقد قرارداد با یکی از مهندسان دارای امتیاز(مدرک تحصیلی و سابقه بیمه مهندسین) اعلام نیاز کند، این اعلام نیاز شرکتهای مهندسی به موسسه حقوقی پارسه برای اضافه کردن مدرک مهندس به مدارک موجود و انتقال به رتبه بالاتر است.
لزوم اطلاع از قراردادهای موجود و مبانی حقوقی موجب می شود ضرورت مراجعه کارمند امتیازآور به متخصص حقوقی بیش از پیش به چشم بخورد؛ تا با عقد قرارداد و تعهدنامه محضری مشخص و مناسب، هر دو طرف بتوانند از مزایای این امکان استفاده نمایند.

امتیاز کاربران
5 5 4
مطالب مرتبط :