Search form

درخواست مشاوره


درباره پارسه

شرکت پارسه در زمینه ارایه خدمات مشاوره ثبت شرکت ها با بیش از ۱۵ سال سابقه با افتخار فعالیت نموده و در این راستا دیدگاه کلی شرکت دستیابی به رضایت مشتریان از طریق تعیین نیازمندی ها و تلاش در جهت بر آورده نمودن این نیاز ها بوده است, مدیریت شرکت خود را متعهد دانسته تا در راستای این دیدگاه سیستم و مدیریت کیفیت را مطابق الگوی استاندارد های ISO 9001 و ISO 10002 پایه گذاری نماید و پس از موفقیت در اخذ گواهینامه بین المللی ایزو, بستر مناسبی را جهت بهبود مستمر اثر بخشی اهداف فراهم آورد.

راهنمای انتخاب مجمع و مدارک لازم


با کلیک بر روی لینک زیر ( راهنمای جامع ثبت تغییرات ) می توانید فایل راهنمای پذیرش ثبت تغییرات را داشته باشید . در این فایل به تفکیک انواع شرکت ها و موسسات غیر تجاری و بر اساس نوع تصمیمات ، مجمع مناسب و مدارک مورد نیاز جهت ارائه به ثبت شرکت ها تعیین شده اند .
خواهشمند است از این جدول برای تعیین نوع مجمع و مدارک مورد نیاز استفاده کنید و از طریق سایت تقاضای تغییرات را ارسال نمایید.لطفا قبل از اقدام به تکمیل فرم های الکترونیکی ، راهنمای سایت پارسه را بطور دقیق مطالعه بفرمایید.
نکته مهم در مورد پذیرش صورتجلسات شرکت های سهامی خاص : متقاضی محترم در صورت انتخاب اعضای هیئت مدیره و بازرس در صورتجلسه مجامع و هیئت مدیره عبارت ذیل در جهت رعایت بخشنامه های سازمان را درج نمایید :
نکته مهم در مورد پذیرش صورتجلسات شرکت های با مسئولیت محدود : متقاضی محترم در صورت انتخاب اعضای هیئت مدیره در صورتجلسه هیئت مدیره عبارت ذیل در جهت رعایت بخشنانمه هی سازمان را درج نمایید :
کلیه اعضای هیئت مدیره اقرار نمودند دارای سوء پیشینه کیفری نبوده و مشمول ممنوعیت های مندرج در اصل 141 قانون اساسی و مواد 111 و 126 لایحه اصلاحی قانون تجارت نمی باشند.

راهنمای جامع ثبت تغییرات

نمونه صورتجلسات شرکت های با مسئولیت محدود

نمونه صورتجلسات موسسات غیر تجاری

نمونه صورتجلسات شرکت های سهامی خاص

نمونه آگهی دعوت در شرکت های با مسئولیت محدود

نمونه آگهی دعوت در شرکت های سهامی خاص