Search form

درخواست مشاوره


درباره پارسه

شرکت پارسه در زمینه ارایه خدمات مشاوره ثبت شرکت ها با بیش از ۱۵ سال سابقه با افتخار فعالیت نموده و در این راستا دیدگاه کلی شرکت دستیابی به رضایت مشتریان از طریق تعیین نیازمندی ها و تلاش در جهت بر آورده نمودن این نیاز ها بوده است, مدیریت شرکت خود را متعهد دانسته تا در راستای این دیدگاه سیستم و مدیریت کیفیت را مطابق الگوی استاندارد های ISO 9001 و ISO 10002 پایه گذاری نماید و پس از موفقیت در اخذ گواهینامه بین المللی ایزو, بستر مناسبی را جهت بهبود مستمر اثر بخشی اهداف فراهم آورد.

افزایش یا کاهش سرمایه


اصولا تمام شرکت ها دارای یک سرمایه اسمی ثبت شده هستند که در طول مدت فعالیت ، احتمالا تصمیماتی مبنی بر افزایش یا کاهش سرمایه از طرف اعضا وشرکا آن شرکت اتخاذ گردد که این افزایش یا کاهش میتواند دلایل متختلف از قبیل افزایش یا کاهش سرمایه بخاطر ورود شریک جدید یا خروج شریک ، افزایش یا کاهش سرمایه بدلیل سود یا زیان شرکت و یا هر دلیلی دیگر که مختص تصمیم اعضا وشرکا آن شرکت بوده و بایستی در این افزایش یا کاهش سرمایه محفل قانونی بایستی ملاحظه گردد و این نوع افزایش یا کاهش سرمایه را افزایش یا کاهش سرمایه اختیاری میگویند اما نوع دیگر افزایش یا کاهش سرمایه ، افزایش اجباری سرمایه یا کاهش اجباری سرمایه موضوع ماده 141 میباشد . و در صورت تصویب و قبول هرنوع افزایش یا کاهش سرمایه در شرکت ها و حتی عملی شدن افزایش سرمایه با طی روند قانونی باید در روزنامه رسمی کشور آگهی گردد.
ثبت شرکت پارسه با داشتن متخصصین و مشاورین حقوقی با گرایش ثبت شرکت ، قبل از هر گونه اقدام برای ثبت شرکت به متقاضیان عزیز مشاوره لازم را ارائه مینماید. تلفن تماس با مشاورین موسسه حقوقی پارسه :22883230